משרד הביטחון בחר ב-CB I.T כספק מוביל לפיתוח ויישום מערכות SAP

משרד הביטחון בחר ב-CB I.T כספק מוביל לפיתוח ויישום מערכות  SAP

משרד הביטחון בחר בקבוצת CB.I.T כספק מוביל לפיתוח של פתרונות SAP ומערכות מחשוב. זכייתה של CB.I.T, המתמחה בייעוץ, יישום, פיתוח תשתית וליווי אסטרטגי של מערכות ERP, מהווה המשך טבעי לאסטרטגיה העסקית החדשה של החברה להתמודד במכרזי SAP של החברות הגדולות במשק.

 

 


 

CB I.T מרימה כוסית


חברת CBIT קיימה אירוע חגיגי לעובדי החברה לקראת ראש השנה. האירוע התקיים בפיצ'ר בהרצליה פיתוח וכלל ארוחת ערב חגיגית. אשר לוי, מנכ"ל CBIT, בירך את עובדי החברה ועובדי חברת הבת, A.G.R.E, ולאחר מכן פינה את הבמה לטובת הרצאה של פלי הנמר, אשר הזכיר לעובדים איך להתנהג כנמרים, לבחור לחייך ולבחור לפרגן לסביבה ולהעז, כדי להצליח ברמה האישית והקבוצתית.

 

 

AGR-e יישמה בהצלחה שלושה פרויקטים פיננסיים בחברת דלק

 

חברת AGR-e, חברת הבת של CB I.T, המפתחת פתרונות לתחום הניהול הכספי בחברות וארגונים, זכתה במספר פרויקטים בחברת דלק: פיתוח תוכנת התאמת בנקים, יישום מודול מחברת הגזברות של שולחן העבודה הפיננסי Cash4ERP ויישום מערכת דפי בנק מתוצרת חברת מטאור. הפרויקטים לוו על ידי חברת M-Direct בניהולו של רמי מרגלית, אשר מייעצת לחברת דלק בפרויקטים שונים.

 

 

אשר לוי, מנכ"ל CB.I.T: "המומחיות הטכנולוגית והאסטרטגיה המקצועית הקפיצה אותנו לליגה של הגדולים"

 

קבוצת CB.I.T מתמחה באספקת שירותי ייעוץ, יישום, פיתוח תשתית וליווי אסטרטגי של מערכות ERP. כמי שנמנית על הגורמים המובילים בשוק ה-ERP בישראל, מעורבת קבוצת CB.I.T במספר פרויקטים אסטרטגיים בתחום. הקבוצה הראתה סימני ההתאוששות מהמשבר הכלכלי של 2009-2010 כבר מאמצע הרבעון השלישי של שנת 2010, והציגה הישגים מרשימים במחצית השנייה של השנה. תנופת הצמיחה של החברה המשיכה גם ב-2011, והובילה לזכייתה בפרויקטים גדולים, כדוגמת המכרזים של משרד הביטחון, החברה הלאומית לדרכים (לשעבר מע"צ), חברת החשמל, ואחרים.

 

 

 

 

חברת AGR-e השיקה את C4E Bank Reconciliation - מערכת חדשה להתאמות בנקים

 

חברת AGR-e, חברת בת של CB I.T המפתחת פתרונות לתחום הניהול הכספי בחברות וארגונים, השיקה היום את C4E Bank Reconciliation – מערכת חדשה מבוססת אינטרנט להתאמות בנקים. המערכת החדשה, הפועלת בסביבת שולחן העבודה הפיננסי Cash4ERP (בקיצור: C4E), פותחה על ידי חברת AGR-e במטרה לאפשר למנהלי כספים וגזברים לבצע התאמות בין התנועות המופיעות בדפי הבנק ובין התנועות הרשומות בספרי הנהלת החשבונות במערכות ה-ERP של ארגונים.

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 1 of 3
 .