פיתוח

חטיבת הפיתוח פועלת באוריינטציה של חדשנות טכנולוגית, שירותיות ומצויינות. מומחי החטיבה הינם בעלי ידע וניסיון בסביבת NET., ומתמחים בפיתוח והטמעה בסביבת מיקרוסופט ובמערכות ERP. החטיבה מציעה פתרונות לאינטגרציה בין  מערכות מובילות כגון: MOSS, , K2 (BPM), SAP Portal ו- SAP Business One.

 

מעבר ליכולות הטכנולוגיות מצטיין מרכז הפיתוח גם בתחום הארכיטקטורה והנדסת התוכנה, ולכן, רבים מלקוחותינו מסתמכים על CB I.T כגוף מייעץ וכמוביל טכנולוגי בארגון שלהם.

 

הניסיון הרב שנצבר במרכז הפיתוח ביישום והטמעה של תהליכים עסקיים מגוונים ושילוב טכנולוגיות חדישות ומבוססות אינטרנט/אינטראנט עם מערכות ERP, CRM ו- Legacy ( כגון:AS/400 ), מאפשר לחברתנו להבטיח יישום מהיר ומוצלח  בפרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיה.

 

ניהול הפרויקטים בחטיבת הפיתוח מבוצע תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים, תקציב, והצגת תוצרים איכותיים. כחלק מהמתודולוגיה של CB I.T , מספקת החברה בשלבים השונים של הפיתוח תוצרים התומכים בתהליכים עסקיים ובכך מבטיחה יישום מוצלח של המערכת.CB I.T מחוייבת להעניק ללקוחותיה פתרון אמין לטווח ארוך, עם קלות תחזוקה, אמינות, וגמישות לשינויים.

 
 .